phone
Замовити дзвінок
phone

Україна, м. Дніпро

вул. Князя Ярослава Мудрого 68

Сервіс

Для того щоб компанія розвивалася і була конкурентною на ринку, її продукт повинен відповідати бездоганній якості. Для досягнення даної мети в нашій компанії створено повноцінний Відділ Якості.

Кожна виготовлена нами стеля, проходить ретельну перевірку на відповідність розміру креслення, кольору полотна, відсутність наявності дефектів. Крім перевірки основного продукту нашої компанії - натяжних стель, відділ якості також перевіряє матеріали по поліграфії, які ми надаємо нашим партнерам і багато-багато іншого.

У нас повноцінний відділ якості продукції та всіх матеріалів яких ми надаємо нашим партнерам.

У разі невідповідності полотна вимогам установки, ми переробляємо його без з'ясування причин, щоб Ви і Ваші клієнти швидко вийшли з цієї ситуації.

Нам важливо знати відхилення в роботі нашої компанії. Тому всі невідповідності, які повідомляють нам наші партнери виносяться на щотижневу раду за якістю.

Щотижня, у вівторок, ми проводимо дуже важливий й цінний захід "Рада за якістю" де виносяться зібрані за тиждень відхилення роботи всіх департаментів компанії і завдяки цьому створюються програми щодо поліпшення.

КОНТАКТИ ВІДДІЛу сервісного обслуговування

Написати в відділ сервісного обслуговуванняприкріпити файл

Якщо Вам є що повідомити нам про нашу роботу, де ми можемо стати краще, просимо зв'язуватися з нами зручним для Вас способом:

+38 (067) 230 15 76

Усі Ваші звернення будуть розглянуті відділом сервісного обслуговування, і на підставі цього спільно з Вами будуть внесені поліпшення.

Нам важливо, щоб Ви отримували продукцію високої якості. Давайте ставати краще і сильніше РАЗОМ.