phone
Замовити дзвінок
phone

Україна, м. Дніпро

вул. Князя Ярослава Мудрого 68

Натяжні стелі

Для зручності наших партнерів в оформленні замовлень прийнята класифікація натяжних стель.

По виду полотна: шовні, безшовні.

По фактурі: глянець, мат, сатин.

За складністю: однорівневі, багаторівневі.

За кольором: білі і чорні, кольорові, багатоколірні, художні, і тд.

Натяжні стелі існують не надто довго, тому ще не встигла обрости ДЕСТами та технічними вимогами, як і одностайною класифікацією. Тому запропонований нами поділ на види є природним і логічним, не претендуючи на звання «остаточного».

Переваги гарпуна

Гарпун це певний замок, незамінна і невід'ємна частина натяжної стелі. У поперечному перерізі схожий на гачок, а виготовляється з армованого полівінілхлориду. На нашій фабриці гарпунники, своїми вмілими руками, припаюють гарпун до плівки. Роблять вони це на спеціальному обладнанні, якісно і з любов'ю. За допомогою гарпуна плівка міцно і надійно утримується в профілі.

Зверніть увагу! Якісний гарпун - еластичний гарпун. Тільки такий є запорукою виконаних робіт на совість

Палітра кольорів ПВХ

На сьогоднішній день в основному каталозі нашої продукції ми пропонуємо більше 90 кольорів з урахуванням того, що ми гарантуємо 100% наявність всієї палітри кольорів.Для всіх наших клієнтів у нас є не тільки стандартний каталог кольорової палітри полотен, який ми виробляємо на двох мовах - російською та українською. Погодьтеся, дуже важливо знати, що ти чимось сильніше інших перед своїми клієнтами і в цьому питанні нам важливо, щоб наші партнери виділялися на ринку і відчували себе впевненіше))). Для цього ми виготовляємо полотна ексклюзивних фактур і кольорів.

Так само постійно вдосконалюємо наші поліграфічні матеріали, каталоги.Хочете стати нашим партнером і отримати прайс і каталог для співпраці?
Заповніть просту форму!

  •