phone
Замовити дзвінок
phone

Україна, м. Дніпро

вул. Князя Ярослава Мудрого 68

Наша Продукція

Вже понад 6 років ми найкращим чином не тільки виготовляємо натяжні стелі для наших партнерів по всій Україні, а й надаємо їм всі супутні матеріали, необхідні для встановлення натяжних стель.

Натяжні стелі

Глянсові натяжні стелі підкреслюють яскравість і індивідуальність інтер'єру, та за рахунок відображення візуально збільшують висоту кімнати. Матова плівка - не відбиває світло, вона створює ідеальну поверхню стелі, такого ефекту не можна добитися ніякими іншими матеріалами (маючи на увазі гіпсокартон і штукатурку). Сатинові стелі також утворюють ідеально рівну поверхню, як і матові, тільки при цьому мають легкий блиск без ефекту відображення.

Крім звичайних видів натяжних стель: глянцеві, матові, сатинові, наша компанія надає ексклюзивні види плівки, з якими Ви будите мати особливу привабливість перед Вашими конкурентами. Для зручності в роботі з кінцевими споживачами натяжних стель ми надаємо не тільки стандартний каталог кольорової палітри.

Детальніше

Арт-серія

Погодьтеся, в наш час на вже встаткувавшомуся ринку люди хочуть бачити, щоб їхня натяжна стеля мала ексклюзив. Наша компанія крім основної кольорової палітри натяжних стель, також надає своїм партнерам ексклюзивну лінійку матеріалів, арт стиль натяжних стель має на увазі під собою наявність різних об'ємних фактур: замша, мармур, хмари, стилі, хамелеони, металік, блиск. У цьому розділі ми постаралися максимально відобразити в реальності весь перелік ексклюзивних полотен, на сьогоднішній день ми надаємо арт декор натяжні стелі більше 100 різновидів.

Детальніше

ФОТОДРУК

Останнім часом набирає популярності в оформленні інтер'єрів фотодрук на натяжних стелях. Але виконання цього завдання часто спантеличує як кінцевих споживачів (замовників) так і самих виконавців установників. Наша компанія знає про складнощі з даним напрямком на ринку і враховує в роботі всі ці тонкощі шляхом зрозумілих кроків для реалізації замовлення, а також що не менш важливо якістю друку, щоб здача об'єкта була максимально швидкою та комфортною для наших партнерів.

Детальніше

Розхідні матеріали

Без витратних матеріалів натяжну стелю встановити неможливо. Їх перелік дуже широкий і постійно зростає рік від року. Щоб бути в тренді, наша компанія надає своїм партнерам весь перелік інструментів необхідних для комфортної роботи.

Термокільця, обводи для труб, різні платформи, клей швидкого схоплювання, необхідний при монтажі, і звичайно ж профіль різних видів. Все це, і більше, Ви знайдете у нас за цікавими цінами.

Детальніше

кольорова вставка

Біла вставка підходить для установки в будь-який ПВХ профіль і в усі види алюмінієвого профілю. Якісна, м'яка заглушка, дуже виручає в ситуації, коли технологічну відстань між стіною і багетом потрібно закрити. Вставку для натяжних стель виготовляють з пластика, і вона може мати дуже широкий спектр кольорів.

Крім того, що вставка є тонким інструментом краси натяжної стелі, вона також істотно збільшує чек і відповідно прибутковість Вашого бізнесу. Нашим партнерам, для зручності продажів, ми розробили спеціальний каталог кольоровий вставки, який можна сказати є нашим ноу-хау.

Детальніше

Шпателі для встановлення натяжних стель

Шпатель для установки натяжних стель, обов'язкова зброя монтажника. Використовують шпатель на завершальній стадії, безпосередньо після установки профілю. Шпателя бувають декількох різновидів, на сьогоднішній день наша компанія виробляє для наших партнерів два види шпателів, вузький та широкий (маленький і великий), які цілком гідно закривають всі питання при монтажі полотен.

Детальніше

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ РОБОТИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ

Хочете стати нашим партнером і отримати прайс і каталог для співпраці?
Заповніть просту форму!

  •