phone
Замовити дзвінок
phone

Україна, м. Дніпро

вул. Князя Ярослава Мудрого 68

Про нас

Компанія Pullsky є виробником натяжних стель і заснована в 2011 році. Ми - українська компанія з 7 річним стажем, професійно здійснююча виробництво натяжних стель, які відрізняються високим ступенем надійності і чудовою якістю. Основним принципом розвитку компанії є максимальна зручність і комфорт клієнтів (дилерів) в роботі як з кінцевими замовниками, так і з компанією Pullsky. Для зручності наших дилерів, крім самих полотен, зроблених за кресленнями клієнтів, і повністю готових до установки на об'єкті, компанія поставляє повний спектр комплектуючих для установки натяжних стель «під ключ». Повний асортимент і кольорова гамма полотен - завжди в наявності на складі компанії.

Основна ціль

Бути надійним партнером для наших клієнтів, забезпечуючи їх якісною продукцією.


Задум

Виробництво натяжних стель, а також супутніх товарів і послуг. Перевищення очікування клієнтів. Впровадження ефективних інструментів для їх роботи. Вибудовування політики нашої компанії так, щоб вона була зразком технологічності, керованості і прибутковості. Збільшення нашої компанії за рахунок залучення нових клієнтів і розвитку існуючих.

Шлях компанії

Цей рік буде революційним для нашої компанії в усіх сенсах. Запуск особистого кабінету, каталог кольорової вставки, виробництво комплектуючих. І багато що інше... Стежте за нашими новинами.

2018

Запущена АРТ серія з повноцінним каталогом і сторінкою на сайті. Виробництво почало працювати цілодобово. Удосконалили технології швів. І найголовніше Автоматизація, автоматизація і ще раз автоматизація на усіх етапах компанії.

2017

Ми запустили повноцінний сайт компанії, де можна детально ознайомитися про наші технології і продукти, які ми розробляємо для наших партнерів. Створили наш основний каталог українською мовою. Зробили великий каталог нашої основної палітри формату А6. Замінили всі столи і обшили обладнання чохлами, що дозволило прибрати дірки в полотнах. І найголовніше, обсяг продажів збільшився в два рази.

2016
2015

Можна з упевненістю сказати, що це переломний рік для нас. Цього року наша команда поповнилася сильними гравцями, завдяки яким ми почали впроваджувати передові технології в роботі з персоналом і відповідно з нашою продукцією. Восени був створений відділ якості, якого нам і нашим партнерам так не вистачало. Створено відділ навчання всіх співробітників. Обсяг виробництва до кінця року сягнув понад 12000 кв. м.

Покладений старт для роботи відділу продажів. У команді почав роботу менеджер з продажу і менеджер із супроводу клієнтів. Ми почали працювати з клієнтами по Україні, наш обсяг виробництва до осені склав 3 тис. кв.м. в місяць.

2014
2013

Запуск повноцінного цеху з виробництва стель. Ми розробили свій основний каталог з палітрою кольорів які ми надаємо нашим партнерам.

Напевно можна чесно сказати, це рік нашого досвіду, де ми почали заглиблюватися в тонкощі виробництва, нарощувати технічну базу, долати труднощі, і отримувати реальне розуміння, хто він такий виробник натяжних стель.

2012
2011

Створено першу натяжну стелю. Ця дата і є початком діяльності нашої компанії. На той момент закупівля складалася з одного рулону, потім пішов договір з одним клієнтом, суть якого - виробляти стелі тільки з одним кольором.


Карта дилерської мережі

Наша фабрика виробляє стелі, які встановлюють по всій території нашої країни. Нижче на мапі позначені міста в яких знаходяться наші партнери.

Наша дилерська мережа: 24 - областей, 94 - міста

Ви ще не працюєте з нами?
  •