phone
Замовити дзвінок
phone

Україна, м. Дніпро

вул. Князя Ярослава Мудрого 68

Програма побудови

Ми піклуємося про кожного нашого дилера, так як розуміємо, що від успішності Вашого бізнесу залежить і наш успіх. Тому, ми розробили для Вас програму з розкрою натяжних стель. Яка дозволить скоротити час, витрачений на побудову креслення, позбавить від зайвих і непотрібних паперів і дозволить відразу показати клієнту макет готової стелі. До програми обов'язково надається навчальний матеріал для її використання.

Функціональні можливості програми:

Програма PullskyPROAndroid

PullskyPROAndroid розроблялася для телефонів і планшетів, щоб креслення можна було посилати на виробництво електронною поштою прямо з об'єкта. Android 2.1-мінімальна версія

Функція "Багатофактурність"

«Багатофактурність» функція яка призначена для об'єднання різних кольорів і фактур. За допомогою цієї функції можна автоматично порахувати площі різних фактур на одному полотні, також міняти положення шва (хвилі, вирізи, зигзаги і т.д.).

Функція "Мінус стеля"

"Мінус стеля" -функція за допомогою якої можна окремо креслити різні частини першого і другого рівня стелі, тим самим прискорюючи процес заміру і побудови даних.

Функція "Ручна побудова"

"Ручна побудова" - спрощує процес перенесення креслення з ескізу (в форматі * .bmp або * .jpeg) в програму. Достатньо лише обвести стелю по контуру і внести дані про розмір більшої сторони. Програма сама побудує креслення і розрахує всі діагоналі і сторони полотна.

Відео презентація

Отримати дилерську версію програми

  •