phone
Замовити дзвінок
phone

Україна, м. Дніпро

вул. Князя Ярослава Мудрого 68

Поліграфія для дилерів

Для розвитку нашого і Вашого бізнесу компанія Pullsky розробила ряд рекламних матеріалів, а саме: візитки, листівки, оголошення. Вибрати макети Ви можете ознайомившись з нашою презентацією. Так само ми пропонуємо Вам дуже вигідні умови друку, ознайомитися з якими Ви можете вивчивши наш прайс. Так само Ви можете скористатися послугами нашого дизайнера, який розробить макет під Вашу компанію і з Вашим логотипом.

Візитки

Уявімо ситуацію: «Ви зустрічаєте старого друга, якого не бачили 10 років. Ви з ним слово за слово ... І в кінці розмови він виймає з кишені візитку і простягає Вам ... »А у Вас то нічого дати взамін ... А так, як компанія Pullsky піклується про своїх дилерів і прекрасно розуміє, що у власника бізнесу (бізнесмена) не завжди вистачає часу для розробки і виготовлення візиток ми зробили це за Вас.

Друк візиток 500 шт - від 94 грн (1 000 шт - від 130 грн)

Листівки

Кількість Ваших клієнтів і замовлень, а, відповідно, і прибуток Вашого бізнесу прямо пропорційно залежить від кількості людей, які знають, що Ви якісно і недорого виконуєте свою роботу. Джерелом чого є листівки, ми про Вас подбали і розробили їх для Вас.

Друк листівок 1 000 шт - від 248 грн

Оголошення

Ми для Вас розробили оголошення, так як ми знаємо, що від цього залежить кількість Ваших замовлень, а відповідно, і наших. Коли людина хоче встановити у себе вдома хороші натяжні стелі, а на пошук виконавця у неї просто не вистачає часу, тоді Ваше яскраве і якісне оголошенням стане для неї знахідкою і вона обов'язково Вам зателефонує.

Друк оголошень А5 1 000 шт - від 390 грн

Замовлення поліграфії

Для того щоб замовити матеріал, який допоможе Вам збільшити кількість замовлень Вам необхідно вибрати з нашої презентації вподобаний Вам макет, відправити відповідний йому номер і всю інформацію, яку Ви бажаєте там розмістити (номера телефонів, е-mail, прізвище, ім'я та т. д .) за адресою print@m.pullsky.com.ua.

Або телефонуйте нам за номером +38 067 610 34 32 в будь-який час дня і ночі. )))

Сертифікати якості

В наш час з кожним днем покупець стає усвідомленіше і юридично підкованіше. І при купівлі послуги або товару дивиться на продавця з усіх боків. На його зовнішній вигляд, на документи, що гарантують якість продукції, на дозвільні документи, що дозволяють йому везти свою діяльність, і безпосередньо гарантійні зобов'язання, які він отримає при придбанні.

Крім гарантійних зобов'язань на свою продукцію, своїм партнерам ми надаємо сертифікати на плівку необхідні для надання кінцевим клієнтам, щоб клієнт мав додатковий привід довіряти Їм і зробити замовлення безпосередньо у них.

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ РОБОТИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ

Хочете стати нашим партнером і отримати прайс і каталог для співпраці?
Заповніть просту форму!

  •