phone
Замовити дзвінок
phone

Україна, м. Дніпро

вул. Князя Ярослава Мудрого 68

Для дилерів

Це офіційна пропозиція співпраці. Ми: виробляємо натяжні стелі; любимо свою роботу; даємо можливість вам працювати з нами в тісному контакті; здійснюємо технічну підтримку на початковому етапі вашої роботи; БЕЗКОШТОВНО надаємо програмне забезпечення для розрахунку та побудови креслень натяжних стель; надаємо інформаційну підтримку.

Ви можете: стати нашим дилером; пройти відповідне навчання; отримувати комплектуючі зі знижкою за схемою «дилерам - оптом»; заробляти хороші гроші.

Що робить дилер

Робота офіційних дилерів - це безпосередній контакт з клієнтом. Ви приймаєте замовлення, посміхаєтеся і встановлюєте натяжну стелю відповідно зтехрегламентом і бажанням замовника. Як бачите, все просто.

Ми, зі свого боку, займаємося виготовленням полотна для натяжної стелі, забезпечуємо ваше замовлення матеріалами відповідно зпрайсом і гарантуємо своєчасні поставки та якість.

Хто може стати дилером

Мы не ставим возрастных и половых ограничений. Главное в нашем общем деле это стремление к успеху, активная позиция и неустанный труд. Отсутствие опыта – не препятствие. Профессиональные навыки нарабатываются, а наша команда поможет вам пройти обучение.

Перспектива

Ви працюєте не за фіксовану зарплату. По суті, дилер сам собі господар. Простий розрахунок: бригада з двох чоловік за місяць роботи може встановити до 500 квадратних метрів натяжної стелі. В середньому це 100 тисяч гривень. Ви можете відкрити приватне підприємство з продажу та встановлення натяжних стель при повній підтримці нашої компанії, підвищити свою кваліфікацію, звертатися зі складних питань, користуватися нашим досвідом і репутацією.

До співпраці запрошуються приватні особи, бригади по обробці / ремонту приміщень і будівельні компанії.

Поліграфія для дилерів

Одним з важливих елементів розвитку Вашого бізнесу є його впізнаваність. Чим більше людей знає про те, чим Ви займаєтеся і як з Вами зв'язатися, тим більше у Вас буде замовлень і клієнтів, а, відповідно, і прибуток збільшиться. Для успішного процвітання Вашої діяльності кращі дизайнери розробили ряд рекламних матеріалів, таких як, візитки, флаєри, оголошення і т. Д. Також ми можемо розробити індивідуальний дизайн під Вашу компанію або фірму.

Також ми можемо запропонувати Вам розробку дизайну та друк, таких рекламних матеріалів як: календарі, корпоративні папки, плакати форматів А2 і А3, листівки форматів А4 , А5 і А6 , різні буклети, наклейки і багато чого іншого, що допоможе Вам збільшити кількість потенційних клієнтів.

Детальніше

Програма побудови

Наша компанія надає дилерам універсальну програму для розрахунку і побудови натяжних стель. Програма дозволяє спроектувати натяжну стелю по зробленим замірами і відразу ж побачити готове креслення стелі. Використання даної програми дозволить оптимізувати Ваш час і прискорити цикл від виміру стелі до отримання готового до установки полотна.

Також програма дозволяє з легкістю будувати складні стелі із застосуванням різних вирізів, дуг, розрізів. Використання програми дозволяє завантажувати в неї широкий асортимент фактур, які надає наша компанія, а також дає можливість налаштовувати кольорову палітру, яка дуже зручна при побудові многофактурних стель.

Детальніше

Особистий кабінет

Наша компанія розробляє особистий кабінет для наших дилерів. За допомогою якого Ви можете робити он-лайн замовлення, завантажувати креслення стель, бачити на якому етапі виробництва знаходяться Ваші замовлення, отримувати різний навчальний матеріал, замовляти поліграфію. Планувати і керувати своїм бізнесом просто увійшовши в свій особистий кабінет.

Також особистий кабінет дозволить Вам завжди бути в курсі різних акцій, новин і знижок, які компанія pullsky надає своїм дилерам. Стежити за асортиментом фактур і витратних матеріалів. Залишати відгуки, коментарі та побажання, які будуть миттєво оброблені.

Детальніше